Obavijest i popis putnika za SHKM u Vukovaru 2017.

ned, 23.tra 2017 Frama Posušje

Dragi mladi, ostalo je tek nekoliko dana do održavanja SHKM-a u Vukovaru. Slijedi nekoliko važnih obavijesti koje se tiču svih sudionika te njihov razmještaj po autobusima.

  1. Svi ponesite i provjerite svoje putne isprave (putovnica ili HR osobna iskaznica)!
  2. Polazak na Susret hrvatske katoličke mladeži je ispred kipa fra Grge Martića u noći s petka na subotu, 28./29. travnja 2017., u 1 sat poslije ponoći.
  3. Smješteni smo u obiteljima u župi Donji Andrijevci. Planirani je dolazak i smještaj po obiteljima u subotu ujutro, 29. travnja, otprilike u 8 sati. Raspored smještaja načinit će voditelji pojedinoga autobusa za vrijeme putovanja.
  4. Svi ćemo imati krevete za spavanje tako da ne treba nositi vreće za spavanje.
  5. Pratite vremensku prognozu i odjenite se s obzirom na vremenske prilike.
  6. U subotu u svemu pratimo program koji su nam pripremili župnik i župljani župe Donji Andrijevci (izlet u Đakovo te duhovni i zabavni sadržaji u župi).
  7. U nedjelju ujutro, 30. travnja, polazimo u Vukovar. Tamo potpuno sudjelujemo na programu Susreta hrvatske katoličke mladeži.
  8. U Posušje se vraćamo u kasnim nedjeljnim satima da bismo stigli u ponedjeljak ujutro, 1. svibnja 2017.

Slijedi raspored sudionika Susreta po autobusima. Budući da učenica i učenika prvih razreda srednje škole ima najviše, dio njih će dijeliti autobus sa studentima i odraslima (autobus br. 5). Ovaj raspored vrijedi u oba smjera putovanja:

 

Autobus 1:

dio 1. razreda

Ime

Prezime

Ana

Penava

Ana

Rezo

Ana

Oreč

Anamarija Bago

Andrea

Galić

Anđela

Vukoja

Anđela

Bakula

Antonela

Galić

Antonela

Oreč

Bože

Bošnjak

Cvita

Lončar

Danijel

Lončar

Dijana

Bošnjak

Iva

Srebrović

Iva

Bešlić

Ivona

Crnogorac

Ivana 

Galić

Josip

Bešlić

Josipa

Karamatić

Julija

Bešlić

Karla

Čutura

Karla

Jukić

Karla

Ćuk

Katarina

Boras

Katarina

Nenadić

Katarina

Soldo

Lucija

Karamatić

Lucija

Čutura

Luka

Mitar

Marija

Bešlić

Marija

Vukoja

Marija

Galić

Marija

Ćorić

Marija

Pavković

Marinela

Soldo

Mate

Bošnjak

Mate

Penava

Mate

Dragoja

Mate

Bašić

Mia

Soldo

Mia

Jukić

Mia

Milićević

Mirela

Rezo

Natalija

Bešlić

Nikolina

Galić

Petra

Lebo

Petra

Soldo

Stipan

Bakula

Tina

Pavković

Valentina

Bošnjak

Vana

Leko

Žana

Pavković

Željka

Galić

Autobus 2:

2. razred

Ime

Prezime

Ana

Milićević

Ana

Martić

Anđa

Jukić

Anđelka

Begić

Antonija

Landeka

Ivana Olga

Mandurić

Frano

Grubišić

Gabriela

Ćorić

Ivan

Čutura

Ivan

Penava

Ivan

Srebrović

Ivan

Galić

Jelena

Landeka

Ivana

Leko

Ivana

Crnogorac

Ivana

Raič

Ivana

Bago

Jakov

Martić

Jelena

Šušnjar

Josipa

Landeka

Josipa

Sabljo

Josipa

Mandurić

Julijana

Bošnjak

Karla

Vranjković

Karlo

Vidović

Katarina

Čutura

Katarina Grmača

Klara

Šego

Kristijan

Mihalj

Kristina

Crnogorac

Kristina

Ćorić

Lara

Polić

Leonarda

Penava

Lucija

Galić

Magdalena

Lebo

Marija

Nenadić

Marijan

Jurišić

Marijana

Boras

Marta

Crnogorac

Martina

Topić

Mateja

Kapular

Mia

Bašić

Mirjana

Bakula

Monika

Mikulić

Nikolina

Bagarić

Petar

Lončar

Vice

Čutura

Željka

Lončar

 

Autobus 3:

3. razred

Ime

Prezime

Ana

Koštro

Ana

Crnogorac

Ana

Srebrović

Dana Jukić

Darija

Čutura

Ines

Pavković

Iva

Vlašić

Ivan

Petrović

Ivana

Pavković

Ivana

Hrkać

Ivana Klara

Begić

Ivna

Ramljak

Josip

Mandurić

Josipa

Baćak

Josipa

Penava

Karlo

Mustapić

Katarina

Jukić

Katarina

Landeka

Lidija

Galić

Lucija

Boras

Lucija

Mikulić

Lucija

Ramljak

Luka

Grubišić

Luka

Mandurić

Magdalena

Bešlić

Marija

Hrkać

Marko

Jukić

Marko

Begić

Marko

Penava

Marko

Begić

Martina

Leko

Matea-Sara

Bakula

Matilda

Kovač

Mijo

Mandurić

Nikola

Mitar

Nikolina

Leko

Nives

Penava

Patricija

Rezo

Paulina

Čuljak

Petar

Lebo

Petra

Bešlić

Petra

Bešlić

Robert

Jukić

Sara

Dragoja

Sara

Karamatić

Slavica

Biško

Zvonimir

Čutura

Autobus 4:

maturanti

Ime

Prezime

Ana Penava

Ana

Vranjković

Anđela

Bakula

Anđela

Hrkać

Anđela

Pavković

Anita

Banožić

Ante

Bakula

Antonija

Bašić

Božena

Čutura

Branko

Ćuk

Ćiro

Čamber

Danijela Bago

Daria

Ćorluka

Davor

Ramljak

Domagoj

Galić

Dražen

Čutura

Filip

Šušnjar

Iva

Zlomislić

Iva

Grubišić

Iva

Bešlić

Ivana

Boban

Ivana

Brkan

Ivana

Šušnjar

Ivona

Penava

Josip

Rezo

Josipa

Oreč

Josipa

Lončar

Jure

Bakula

Katarina

Jurišić

Lea

Lončar

Lorena

Bešlić

Lorena

Senjak

Magdalena

Soldo

Marija

Leko

Marina

Bago

Marinela

Ćuk

Mario

Duspara

Marko

Širić

Marko

Galić

Marta

Mandurić

Mate

Leko

Mate

Mitar

Matija

Sabljo

Milica

Bago

Mirna

Bakula

Petar

Grubišić

Petra

Rezo

Petra

Bakula

Silvana

Bakula

Stipe

Karamatić

Stjepan

Penava

Šimun

Čamber

Tihana

Markota

Veronika

Jukić

Veselko

Budimir

Vinko Tino

Zlopaša

 

Autobus 5:

dio 1. razreda i studenti/odrasli

Ime

Prezime

1 razred

Ana

Šušnjar

Ana

Penava (V)

Ana

Penava (Z)

Antea

Šušnjar

Božena

Bakula

Gorana

Vila

Ina

Čamber

Ivan

Čutura

Ivan

Jukić

Ivan

Lončar

Ivan

Brkan

Ivan

Martić

Jerko

Jukić

Jerko

Oreč

Josipa

Marić

Josipa

Duspara

Josipa

Biško

Lovro

Baćak

Lucija

Ramljak

Matijas

Tomić

Mladen

Begić

Petar

Jukić

Petra

Galić

Ružica

Pavković

Stjepan

Jukić

Studenti/odrasli

Ana

Čutura

Ana

Mrvelj

Antonela

Galić

Antonela

Miličević

Antonijo

Zlomislić

Antonio

Čamber

Danijel

Sabljo

Dario Mihalj

Domagoj

Kovač

Ivan

Topić

Ivana

Bešlić

Ivana

Ramljak

Ivana

Begić

Jerko

Gavran

Lucija

Begić

Marija Bakula

Marina

Soldo

Mate

Zlomislić

Matea

Galić

Matea

Crnogorac

Mihaela

Mandurić

Monika

Jurišić

Monika

Karamatić

Stipe

Vukoja

Stjepan

Dragoja

Viktorija

Galić

Zrinka

Jukić

Zvonimir

Šego

Zvonimir

Kovač

Ako se kojim slučajem ne nalazite na popisu, a prethodno ste se prijavili, žurno se javite fra Ivanu ili predsjedniku Anti.

Frama TV

Najčitanije